Látky

ALOVA

Alova je látka, ktorá svojou štruktúrou pripomína lisovaný semiš. Látka s jemným vlasom, mäkká, príjemná na dotyk. Je to tenká, pružná a odolná tkanina. Pri každodennom používaní látka elektrizuje a priťahuje nečistoty, vlasy atď. Nemala by sa prať na mokro ani žehliť. Nepoužívajte bieliace prostriedky.

 

ALOVA SK

 

SAWANA

Sawana je extrémne všestranná látka, ktorá sa perfektne hodí do každého interiéru a nábytku v akomkoľvek štýle. Vyrába sa vo forme väzby dvoch odtieňov nite, čo má za následok nejednotnú farbu a zaujímavú štruktúru. Látka je hladká a príjemná na dotyk. Pevný podklad a veľmi vysoká odolnosť proti oderu zaistí, že vám nábytok z tejto látky bude slúžiť dlhé roky. Čistenie iba jemnými prostriedkami na starostlivosť o čalúnený nábytok. Neprať na mokro, nežehliť a nebieliť.

 

SAWANA SK

 

RIVIERA

Riviera je zamatová látka, extrémne mäkká a zamatová. Materiál je jemný na dotyk a zároveň je odolný proti oderu a treniu. Má štruktúru jemného klzkého páperia, tieniaceho proti pohybu štetín. Testy vykonané na tkanine ukázali, že nežmolkuje. Čistenie je možné iba jemnými prostriedkami na starostlivosť o čalúnenie. Nebieliť (chlórovať). Nežehliť. Nesušte v sušičke. Nečistite chemicky.

 

RIVIERA SK

 

STORM

Storm je poťahová látka s výbornými technickými parametrami a vysokou odolnosťou proti oderu. Je hustý a mäsitý a jeho jemná štruktúra zaisťuje pohodlie pri používaní. Storm má na dotyk veľmi príjemnú ženilkovú tkanú úpravu. Ďalšou výhodou je pletený rub látky, ktorý ju spevňuje. Ďalším dôležitým prvkom je úprava na báze nanočastíc, ktorých zloženie účinne blokuje prenikanie nečistôt. To vám umožní odstrániť aj tie najťažšie škvrny bez nutnosti použitia čistiacich prostriedkov – technológie EASY CLEAN. Čistenie je možné iba jemnými prostriedkami na starostlivosť o čalúnenie. Nebieliť (chlórovať). Nežehliť. Nesušte v sušičke. Nečistite chemicky.

 

STORM SK

 

CLOUD

Cloud je velúrová tkanina s plyšovým mäkkým povrchom, ktorý je príjemný na dotyk. Za svoj zaujímavý charakter vďačí nejednotnej farbe a matnému prevedeniu. Tkanina Cloud má pletený podklad, vďaka čomu je mäsitá, hrubá a zároveň plastická. Cloud je poťahový materiál s funkciou EASY CLEAN s úpravou na báze nanočastíc, ktorých zloženie účinne blokuje prenikaniu nečistôt. Čistenie je možné iba jemnými prostriedkami na starostlivosť o čalúnenie. Nebieliť (chlórovať). Nežehliť. Nesušte v sušičke. Nečistite chemicky.

 

 

CLOUD SK

 

HYGGE

Hygge je jemne tkaná látka, ktorá svojou štruktúrou pripomína ľan. Bol vyrobený z mierne nepravidelnej priadze jemných pastelových farieb. Je odolný proti oderu, ako dokazuje výsledok až 100 000 v Martindale Teste. Je tiež odolný voči treniu. Tento vrkoč prešiel aj Cigarette Testom a je vybavený technológiou Cleanaboo, ktorá obmedzuje absorpciu nečistôt. Uľahčuje aj čistenie rozliatych tekutín.

 

HYGGE SK

 

MADRYT

Madryt je látka, ktorá dokonale imituje vzhľad prírodnej kože. Hlavným rozdielom je veľmi vysoká pevnosť, preto eliminuje riziko prasknutia alebo roztiahnutia. Látka je vyrobená z polyuretánového materiálu, preto tiež pôsobí ako pravá koža. Madryt má matný povrch, ktorý dodáva čalúnenému nábytku elegantný charakter. Materiál by sa nemal prať za mokra, žehliť ani bieliť. Čistenie je možné iba jemnými prostriedkami na starostlivosť o čalúnenie.

 

MADRYT SK

 

JAGUAR

Látka Jaguar je zamatová látka s jemným leskom, mäkká a príjemná na dotyk. Štruktúra tejto látky je hladká, jemne tkaná, nemá znateľné nitové väzby. Tkanina Jaguar bola vybavená vlastnosťami Cleanaboo, ktoré obmedzujú absorpciu tekutín. Rozliata tekutina bude mať podobu kvapiek, ktoré z látky ľahko odstránite. Kolekcia prešla aj cigaretovým testom a má certifikát PETPROOF, ktorý informuje o zvýšenej odolnosti voči poškriabaniu a šmáknutí spôsobeným mačacími a psími pazúrmi. Pet friendly kolekcia. Čistite iba jemnými prostriedkami na starostlivosť o čalúnenie. Neumývajte na mokro. Nežehliť. Nebieliť.

 

 

JAGUAR SK

 

DREAM VELVET

Dream Velvet je plyšová látka s matnou štruktúrou, nepostrehnuteľnou väzbou nití a krásnym povrchom. Má štruktúru jemného klzkého páperia a ľahko sa naň píše. Je veľmi pekný a príjemný na dotyk a je vysoko odolný proti oderu. Ide o vodeodolnú tkaninu s úpravou, ktorá sťažuje vstrebávanie tekutín. Látka je pokrytá špeciálnou ochrannou vrstvou, ktorá vytvára hydrofóbny povlak, ktorý zabraňuje rýchlemu prenikaniu tekutín. To zabraňuje tkanine okamžite absorbovať vodu, čo spôsobuje kondenzáciu kvapaliny na povrchu materiálu. To nám dáva čas jemne odstrániť rozliatu tekutinu pomocou mäkkej handričky alebo papierovej utierky. Látka je ideálna pre akýkoľvek typ čalúneného nábytku. Látka je navyše vhodná pre domácich miláčikov a má certifikát odolnosti proti poškriabaniu. Čistenie iba jemnými prostriedkami na starostlivosť o čalúnený nábytok. Neprať na mokro, nežehliť a nebieliť.

 

DREAM VELVET SK

 

MONOLITH

Monolith je plyšová látka s trblietavou štruktúrou s neviditeľnou väzbou dvoch odtieňov nití v podobnom tóne. Je veľmi pekný a príjemný na dotyk a je vysoko odolný proti oderu. Ide o látku zo skupiny nepremokavých látok s úpravou WATER REPELLENT, ktorá sťažuje vstrebávanie tekutín. Látka je pokrytá špeciálnou ochrannou vrstvou, ktorá vytvára hydrofóbny povlak, ktorý zabraňuje rýchlemu prenikaniu tekutín. To zabraňuje tkanine okamžite absorbovať vodu, čo spôsobuje kondenzáciu kvapaliny na povrchu materiálu. To nám dáva čas jemne odstrániť rozliatu tekutinu pomocou mäkkej handričky alebo papierovej utierky. Látka je ideálna pre akýkoľvek typ čalúneného nábytku. Čistenie iba jemnými prostriedkami na starostlivosť o čalúnený nábytok. Neprať na mokro, nežehliť a nebieliť.

 

MONOLITH SK

 

MALMO NEW

Malmo je tkanina s jemnou a viditeľnou štruktúrou vrkoča, ktorá je príjemná na dotyk. Je to odolná tkanina s vysokou odolnosťou proti oderu. Látka Malmo sa tiež vyznačuje odolnosťou proti žmolkovaniu a farbeniu umelým svetlom. Táto látka sa perfektne hodí do každého kusu nábytku v mnohých štýloch. Pri starostlivosti o túto látku používajte iba jemné prostriedky na starostlivosť o čalúnený nábytok. Neprať na mokro, nežehliť a nebieliť.

 

MALMO SK

Potrebujete poradiť?

U nás vyriešite svoju otázku rýchlo a jednoducho. Kontaktujte nás

Otváracia doba (po-pá, 8-16h):

+421 903 896 996
+421 412 304 850

info@nabytok-market.sk

Copyright © 2021 - 2024 Nabytok-market.sk Všetky práva vyhradené.